instagram
ekstrawaganza facebook

Manicure tradycyjny

Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Przy użyciu specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników kosmetyczka usuwa zbędne skórki wokół paznokcia oraz nada mu pożądany kształt.

Manicure biologiczny

Zakłada delikatne traktowanie paznokci – podczas wykonywania zabiegu nie używa się metalowych narzędzi: cążków, pilników i nożyczek. Paznokcie są skracane przy pomocy papierowych lub szklanych pilniczków, natomiast skórki nie są wycinane, lecz – po uprzednim zmiękczeniu – delikatnie odsuwane drewnianym patyczkiem. Manicure biologiczny jest szczególnie polecany osobom, które cenią naturalną kosmetykę i bez inwazyjność zabiegu.

Manicure hybrydowy

Polega na połączeniu tradycyjnego zabiegu manicure z lakierowaniem paznokci lekierożelem, który łączy cechy tradycyjnego lakieru do paznokci oraz właściwości żelu.

 

Lakier nie tylko poprawia wygląd dłoni, ale również delikatnie wzmacnia płytkę paznokciową, umożliwiając utrzymanie długich paznokci. Manicure hybrydowy wykonuje się błyskawicznie – bez konieczności suszenia paznokci, i jest on niezwykle trwały – dłonie wyglądają nienagannie nawet przez trzy tygodnie.

Manicure Vinylux

Polega na połączeniu tradycyjnego zabiegu manicure z lakierowaniem paznokci lakierem Vinylux o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła. W przeciwieństwie do klasycznych lakierów, Vinylux nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości, a dzięki właściwościom samoutwardzającym, jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza z upływem czasu.

 

IBX System - odbudowa zniszczonych i słabych paznokci

Poznajcie NOWY, REWOLUCYJNY produkt marki Famous Names: IBX System. To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie. Chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

IBX System działa w dwojaki sposób:

1. CHRONI TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową /hybrydową

2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

DLA KOGO? System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jeżeli Twoje paznokcie: są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów są słabe i cienkie jak papier rozdwajają się i łuszczą mają białe plamki mają bruzdy mają jakiekolwiek uszkodzenia są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów - zabieg IBX jest dla Ciebie! IBX System może być stosowany w salonie jako zabieg dodatkowy przed każdą stylizacją - chroni wówczas płytkę pod każdą stylizacją. Dzięki temu nasze paznokcie po zdjęciu stylizacji będą mocne i będą zdrowo rosły.

Manicure męski

Zabieg dedykowany panom opiera się na zasadach manicure biologicznego i wykorzystuje kosmetyki przygotowane kosmetykami dla panów.

Pedicure kosmetyczny

Zwany frezarkowym, to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej frezarki – dzięki temu urządzeniu szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci. Zabieg rozpoczynamy od odżywczej i zmiękczającej skórę kąpieli dla nóg, przy pomocy frezarki usuwamy zrogowaciałą skórę ze stóp oraz usuwamy skórki narastające na paznokcie. Następnie nadajemy kształt Twoim paznokciom.

Pedicure hybrydowy

Polega na połączeniu zabiegu pedicure kosmetycznego z lakierowaniem paznokci lekierożelem

Pedicure męski

Zadbane dłonie i stopy to wizytówka nowoczesnego mężczyzny. Pedicure męski to zabieg niezbędny by utrzymać stopy w dobrej formie i nienagannej kondycji.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Wołoska 52 paw. 9

02-583 Warszawa

(22) 646-00-59

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.