instagram
ekstrawaganza facebook

Zwykle tracimy od 80 do 100 włosów dziennie ale już ilość, którą widzicie na dywanie, która zatyka odpływ pod prysznicem...
to już sygnał, że dzieje się coś złego.

Zacznijmy od tych poważniejszych: Tarczyca. Jeśli borykacie sie z tym problemem to może być ciężko, gdyż to leki powodują
wypadanie włosów, ale nie poddajemy się!!! Jest mnóstwo specyfików na rynku, które możemy zastosować. Przed ich zastosowaniem koniecznie przeczytaj w ulotce interakcje z lekami, które bierzesz. Oto moje sugestie:

1. Szampon i odżywka DERMENA seria dla wypadających włosów dla kobiet i mężczyzn
2. Szampon i odżywka RADICAL oraz ampułki RADICAL
3. Szampon NOVIXIDYL
4. KLORANE QUINAFORT kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet 12 AMP x 5 ml
5. LOXON 2% lek na wypadanie włosów, 5% jest silniejszy ale wydawany na receptę - bardzo skuteczny ale nie można przerywać kuracji wcześniej niż po 3-5 miesiacach, gdyż problem z wypadaniem włosów może powrócić ze zdwojoną siłą.

Inne powody, przez które tracimy włosy mogą być zupełnie prozaiczne:

* Panie farbujące włosy farbami z marketu bardzo często mają problem z wypadaniem włosów. Produkty te mają to zadanie aby w 100 % zadowolić potencjalna klientkę, która nie ma żadnych wiadomości dotyczących prawidłowej koloryzacji, która nie bierze pod uwagę procentowej ilości siwizny oraz zasad łączenia kolorów. Stąd często zielone włosy. Tak silny produkt niestety wpływa na kondycję Waszych włosów. To tak jakby olejną pomalować każdą ścianę bo przecież wszystko pokryje, prawda? A jednak wybieracie te lepsze? zmywalne? mniej chemiczne? Dbacie o swoje ściany i dom? Zadbajcie tak samo o swoje włosy :)

* zbyt cienka gumka mocno zaciskająca włosy,

* nieprawidłowo wykonane zabiegi fryzjerskie,

* zbyt częste używanie prostownicy.

 

Lubię życie brać pod włos. Monika

Dodaj komentarz

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.