instagram
ekstrawaganza facebook

Prostowanie włosów - Amazon Keratin

Nowe zabiegi keratynowe od Amazon Keratin, których oczywiście celem jest odbudowa zniszczonych włosów i ich intensywne odżywienie. Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Produkty Amazon Keratin, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi keratynowe Amazon Keratin przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Firma Amazon Keratin wyróżnia się szeroką gamą produktów keratynowych, które po kolei przedstawię. Jest to bardzo ważne, gdyż swojej ofercie posiadają zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty nie zmieniające jego struktury, a są Panie, które nie decydują się na zabieg keratynowy z obawy przed wyprostowaniem swoich naturalnych loków. Z produktami Amazon Keratin jest możliwe zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury.

Keratyna Winogronowa

Zalecana w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Idealna do grubych i bardzo kręconych włosów oraz do rekonstrukcji włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są zdrowe, miękkie, gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy.

  • Pozostawia gładkie, zdrowe i błyszczące włosy
  • redukuje objętość i puszenie się włosów
  • Pomaga w codziennej stylizacji
  • Chroni przed czynnikami środowiskowymi
  • Regeneruje włosy

Keratyna Czekoladowa

Umiarkowanie prostuje włosy. Jest to produkt rekonstrukcyjny i odżywczy do każdego rodzaju włosów. Jest w stanie wyprostować włosy o cienkiej strukturze, natomiast po zastosowaniu na włosach grubych i bardzo kręconych pozostawia naturalne fale. Włosy po zastosowaniu tego produktu nie puszą się i nie są mocno kręcone. Dodatkowo odbudowuje włókno włosów i przywraca ich zdrową kondycje. Rezultat jest widoczny do 3 miesięcy.

Keratyna Jabłkowa

Jabłkowa Keratyna nie zawiera typowych związków chemicznych używanych do prostowania włosów. Składa się z aminokwasów i innych naturalnych składników. Nie prostuje włosów jak powyższe produkty natomiast używana jest głównie aby wyeliminować puszenie się włosów oraz w celu ich nawodnienia. Uzupełnia keratynę głęboko w korze włosa przywracając im elastyczność i zdrową kondycję. Przeznaczona jest dla grubych włosów. Rezultat jest widoczny do 2 miesięcy.

Keratyna Kokosowa

Keratyna kokosowa to produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania oraz nawilżenia włosów. Seria kokosowa jest używana do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Głównym składnikiem jest olej kokosowy który wnika w głąb łodygi włosa , odżywia je i dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez. Zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on miękki, lśniący, a końcówki nie rozdwajają się. Dzięki zastosowaniu tego produktu włosy są proste, miękkie i łatwe do ułożenia. Skutecznie prostuje, odżywia i nadaje blasku wszystkim typom włosów.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.