instagram
ekstrawaganza facebook

Niophlex - Profesjonalny zabieg wzmacniający

NIOPHLEX to NOWY produkt do dbudowy zniszczonych włosów oraz wygładzenie. Nadaje włosom witalności i mega połysku, nawet zniszczony włos wygląda bardzo zdrowo po usłudze NIOPHLEX. Niophlex to 3- etapowy system zaprojektowany do zabezpieczenia włosów przed zniszczeniem i ich kompleksowego wzmocnienia oraz odbudowy. Zatwierdzony i certyfikowany przez SYSTEM GRØN SALON (GREEN SALON) .

Problem zabiegów chemicznych na włosy mamy już z głowy! Poprzez połączenie rewolucyjnego systemu Niophlex z tradycyjnymi zabiegami koloryzacji i zabiegami rozjaśniającymi, zapobiegamy uszkodzeniom włosa jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu. Tworzone są nowe wiązania, wzrasta elastyczność i siła włosa. Tym samym poprawiamy ogólną, jakość włosów. Czy jest to lepszy produkt od OLAPLEX same oceńcie po obejrzeniu poniższego testu video, który porównuje między innymi Olaphlex i Niophlex: https://www.youtube.com/watch?v=qRYs61ecq4k

Keratyna Anti-Frizz

ANTI-FRIZZ może być stosowany na każdym rodzaju włosów ale w szczególności zalecany jest do włosów suchych, łamliwych i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Po zastosowaniu włosy będą podatne na stylizację i przestaną się puszyć w wilgotnym środowisku. W dotyku staną się jedwabiste i delikatne, a wizualnie będą bardziej żywe i błyszczące. Nie zawiera środków prostujących włosy podobnie jak keratyna jabłkowa ale w odróżnieniu od niej, może być stosowana na każdym rodzaju włosów a w szczególności na cienkich, kruchych i łamliwych. Natomiast keratyna Jabłkowa zalecana jest tylko do grubych włosów.

  • Regeneruje łamliwe włosy i naprawia rozdwojone końcówki
  • Eliminuje puszenie się włosów
  • Wzmacnia włosy i poprawia ich elastyczność
  • Włosy stają się żywsze i błyszczące
  • Chroni włosy przed czynnikami środowiskowymi

Botox

Jest to rewolucyjny produkt wśród zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Tak samo jak keratyna winogronowa jest to zabieg prostujący włosy ale z większą zawartością kolagenu. Keratyna winogronowa lepiej sprawdza się na grubych włosach, natomiast botox przy zastosowaniu na cienkich włosach sprawi że staną się one grubsze.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.