instagram
ekstrawaganza facebook

 

Jest wiele sposobów aby uzyskać taką stylizację, pytanie jest tylko czy chcemy ją mieć na dłuższy okres czasu czy tylko na jedno wyjście.Jednorazowo pomoże nam lokówka, prostownica, termoloki, wałki, papiloty czy spleciony na noc warkocz.

Trwała ondulacja, jak sama nazwa wskazuje, jest trwała czyli mamy ją do czasu aż zetniemy cały skręt. Wadą tego zabiegu jest odrost, który pojawia wraz ze wzrostem włosów. Zabieg wykonywany jest silnym produktem czego wynikiem jest bardzo mocny skręt. Trwała ondulacja nie powinna być wykonywana na włosach farbowanych, rozjaśnianych oraz na tych, które jeszcze mają pozostałości skrętu na włosach. Najlepsze i najzdrowsze, dla włosów, efekty uzyskamy na tzw. dziewiczych włosach.Stylizacja Headlines to delikatniejszy zabieg ale jednocześnie utrzymującymi swój skręt do 6 miesięcy. O grubości skrętu decydują wałeczki na jakie nakręcę poszczególne pasma. Jeśli klientka życzy sobie "mocniejszą" wykorzystuję do zabiegu cieniutkie wałeczki, a grubsze i bardzo grube jeśli mają to być większe loki lub fale. Ja zwykle wykorzystuję różne wałeczki aby skręt był bardzo naturalny. Zaletą stylizacji headlines jest fakt, że można go wykonać na włosy po farbowaniu lub delikatnym rozjaśnianiu ale tylko w przypadku, jeśli macie zaufanie do swojego fryzjera, ponieważ nieumiejętne wykonanie tego zabiegu na włosach rozjaśnianych może je spalić.
Jeszcze jednym plusem jest to, ze nie trzeba czekać do obcięcia całości poprzednich loków aby zrobić następne. Do stylizacji
używamy produktów nawilżających, natłuszczających typu mleczka, olejki. Będą pielęgnować Wasze włosy. Pianki, lakiery skleją i wysuszą je.


Fale Beach Waves są dla tych Pań, które pragną mieć letni design, artystyczny nieład, lekką falę na dość krótki okres czasu.
Utrzymuje się około 4 tygodnie lub w niektórych przypadkach dłużej. Zabiegu nie należy wykonywać na włosy rozjaśnione.
Stylizacja jest dość łatwa, jak w przypadku Headlines: mleczka, olejki.Z mojego dużego doświadczenia zwycięża STYLIZACJA HEADLINES !!!! Jest najtrwalsza, umiejętnie wykonana nie niszczy włosów, najłatwiejsza do "obsługi" w domu, najmniej ingerująca w strukturę włosa, nawet mniej niż lokówka czy prostownica używana codziennie. Serdecznie polecam.

Lubię życie brać pod włos - Monika

Dodaj komentarz

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.