instagram
ekstrawaganza facebook

 

Minęło już trochę czasu, który pomógł mi zapoznać się z możliwościami odbudowy jakie daje włosom produkt OLAPLEX.
Pragnę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami w zależności od rodzaju zabiegu jaki wykonuje Klientka.

PRZY TRWAŁEJ STYLIZACJI HEADLINE - przyznam szczerze, że przy tym zabiegu byłam bardzo zaskoczona, gdyż wykonałam go na bardzo mocno zniszczonych i rozjaśnionych włosach (podpisując z klientką, oświadczenie, że robię go na Jej odpowiedzialność) pod warunkiem połączenia z regeneracja OLAPLEX.
Efekt był spektakularny, włosy były miękkie,lśniące i zdecydowanie lepsze niż przed zabiegiem. Inne Klientki nie musiały utrwalać fryzury przy modelowaniu, ponieważ włosy dużo lepiej się układały, nie puszyły się. Wracając na kolejny zabieg nadal były zadowolone z jakości swoich włosów. Koszt do TRWAŁEJ STYLIZACJI HEADLINE to 90 - 120 pln (cena zależy od długości włosów, przy czym 90 pln dotyczy włosów do ramion)

PRZY KOLORYZACJI-ROZJAŚNIANIU - tu też mogę z najwyższą odpowiedzialnością zachęcić do łączenia tych zabiegów z produktem OLAPLEX. Daje piękny połysk, wygładzenie łuski a nawet zmniejszenie przetłuszczania się włosów - ten efekt jest oczywiście uzależniony od stopnia zniszczenia włosów. Jeśli same rozjaśniacie lub koloryzujecie to pod wpływem braku profesjonalnej wiedzy jak te zabiegi przeprowadzić prawidłowo, włosy będą wymagały kilkukrotnego łączenia ich z zabiegiem OLAPLEX. Także włosy kręcące się ciężej poddają się tej regeneracji i zawsze, kiedy poddajemy je chemicznym zabiegom, powinny być łączone z Olalexem lub innym tego typu odbudową. Koszt do KOLORYZACJI-ROZJAŚNIANIA to 70 -140 pln (cena zależy od długości włosów, przy czym 70 pln dotyczy włosów do ramion-łopatek)

PRZY DEKOLORYZACJI - mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że OLAPLEX dodany do dekoloryzatora całkowicie zabezpiecza włosy przed zniszczeniem i można jednego dnia poddać włosy zabiegowi nawet 3 razy. Jednakże jest to zabieg bardzo drogi jeśli będziecie szukały opcji w salonach, które oferują badzo niską cenę, może świadczyć o nie dodawaniu odpowiedniej ilości Olaplexu do dekoloryzatora i mogą bardzo zniszczyć lub przesuszyć Wasze włosy.(cena zależy od długości i ilości włosów, wyceny najlepiej dokonać na miejscu w salonie)

KURACJA REGENERACJI I ODBUDOWY - OLAPLEX jest produktem do wszechstronnego zastosowania, więc Panie,
które nie wykonują żadnych chemicznych zabiegów również mogą skorzystać z tego produktu w formie
kuracji regeneracyjnej. Tu również skuteczność zabiegu zależne jest od stopnia zniszczenia włosów. Czasem wystarcza 1 zabieg aby włos był niemalże jak po keratynowej odbudowie a czasem potrzebnych będzie kilka zabiegów.

PODSUMOWUJĄC - OLAPLEX niewątpliwie:

* JEST obecnie NAJLEPSZYM produktem poprawiającym strukturę włosów,
* Nie jest tani ale 1 zabieg zastępuje kilka zabiegów regeneracyjnych oferowanych przez inne firmy
fryzjerskie,
* Na pewno nie jest to permanentny zabieg jak obiecuje producent, należy go powtarzać w zależności
od tego jakie potrzeby mają Wasze włosy

 
Lubię życie brać pod włos - Monika :)

 

Dodaj komentarz

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.