instagram
ekstrawaganza facebook

Od wiosny posiadam w swojej ofercie Olaplex, a że jestem zawsze ciekawa nowości w produktach fryzjerskich postanowiłam przetestować drugi produkt Niophlex.

Nie powiem, bo byłam zadowolona z efektów naprawczych Olaplexu (o których pisałam w poprzednim artykule. Olaplex spowodował,że pozbyłam się ze swojej oferty zabiegów regeneracyjnych sauny ozonowej. Działał inaczej niż dotychczasowe produkty. Był nowością i bezapelacyjnym krokiem milowym, dzięki któremu bez stresu mogłam zaoferować szerszą ofertę zabiegów fryzjerskich moim Paniom bez strachu o zniszczone włosy. Do przetestowania nowego produktu zmobilizowały mnie
oporne na regenerację włosy, gdzie nie widziałam żadnych efektów,  żadnej poprawy struktury po zabiegach Olaplex - stracona kasa i czas klientek.

Wtedy dałam się namówić na NIOPHLEX - choć nie powiem, że tym razem już z dystansem podeszłam do "kolejnego hitu"
Natychmiast skontaktowałam się z Panią, której nie pomogły zabiegi Olaplexu  i wykonałyśmy go przy użyciu Nioplexu. Efekt był po prostu spektakularny - ten błysk, ta gładkość, jedwabistość włosów....szok.
I tak kolejne Panie (ja również) nie mogły wyjść z podziwu jakie efekty daje Niophlex - One również przeszły przez zabiegi Olaplexu. Mam już ten produkt od 3 miesięcy i widzę, że Ich włosy są w doskonałej formie i nie potrzebują powtórzenia regeneracji.

Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje? Myślę, że są dwie główne przyczyny:

Po pierwsze OLAPLEX do większości zabiegów stosuje się (według zaleceń producenta) w rozcieńczonej formie olejek + woda destylowana oraz aplikuje się go na nie umyte włosy,
a
NIOPHLEX stosowany jest jako koncentrat, więc włos otrzymuje znacznie większą dawkę produktu naprawczego oraz aplikowany jest na czysty włos. Co za tym idzie?  Łuska Włosa jest rozchylona, pozbawiona sebum, kurzu i produktów  do stylizacji, więc moim zdaniem już sama aplikacja ma dużo większą szansę na głębszą penetrację i naprawę.


Takie są moje spostrzeżenia i doświadczenia z nowym produktem NIPOHLEX.....a Wy same zadecydujcie,  który z tych produktów podarowałybyście swoim włosom... 

Lubię życie brać pod włos....Monika

Dodaj komentarz

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.