instagram
ekstrawaganza facebook


Dziewczyny nie dajcie się zwieść, że można to zrobić łatwo, szybko i tanio. Jako szanujący siebie i swoje klientki fryzjer nie mogę tego tek zrobić bez zniszczenia włosów. Chcecie ładnie wyglądać? Mieć piękne i zdrowo

wyglądające włosy jak te:         


Aby ładnie wyglądał szary kolor, włosy muszą być:

Po pierwsze - bardzo dokładnie i równo rozjaśnione do białego koloru, czyli zdekoloryzowane w 100 %.

Czyli tak: 

Czy można to zrobić za jednym razem? NIE !!! Taka dekoloryzacja musi być powtórzona co najmniej dwa razy przy naturalnych włosach, a przy farbowanych 3-4, nie wspomnę o Paniach, które same się farbują....tu bym się nie podejmowała bo to grozi raczej obudzeniem się obok własnych włosów :) Jeśli nie zdekoloryzujemy włosów dokładnie nasz szary kolor będzie wyglądał tak:


Po drugie - muszą być zabezpieczone produktem Niophlex/Olaplex, KONIECZNIE !!! Jeśli przy takiej agresywnej dekoloryzacji zaoszczędzimy i nie dodamy powyższego produktu możemy się pożegnać z włosami i ładnym szarym kolorem włosów. Jest jedno wyjście i można zabieg dekoloryzacji rozciągnąć w czasie i po każdym zabiegu rozjaśniania (zdejmowania koloru) odczekać około miesiąca aby pozwolić włosom odpocząć i samodzielnie je w domu regenerować. Jednak wymaga to chodzenia w różnych dziwnych odcieniach włosów od żółci po rudości....Jeśli chcecie aby było szybko to niestety nie będzie tanio :(

Ile to może kosztować?

jedna dekoloryzacja z użyciem Niophlexu/Olaplexu przy włosach krótkich 150
jedna dekoloryzacja z użyciem Niophlexu/Olaplexu przy włosach średniej długości 180
jedna dekoloryzacja z użyciem Niophlexu/Olaplexu przy włosach za łopatki 230
jedna dekoloryzacja z użyciem Niophlexu/Olaplexu przy włosach bardzo długich 300

Przy czym pierwszy zabieg dekoloryzacji możemy wykonać bez zabezpieczenia ale już następne w tym samym dniu absolutnie nie.
Jak już nasz biały kolor włosów będzie idealny, wtedy możemy położyć szarości i cieszyć się nimi aż do odrostu, wtedy zabieg dekoloryzacji jest już łatwy bo zajmujemy się tylko odrostem, dekoloryzujemy go jednorazowo bez konieczności zabezpieczania Niophlexem/Olaplexem i pokrywamy szarościami :)

Lubię życie brać pod włos - Monika

Dodaj komentarz

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.