instagram
ekstrawaganza facebook

Headlines - Londastyle

Lotion do trwałej stylizacji włosów stosowany w celu zwiększenia objętości i stylizacji fal. Specjalnie dobrane składniki, zwłaszcza betaina oraz formuła podnosząca (lift-up) zapewniają znaczne zwiększenie objętości, gwarantując jednocześnie optymalną ochronę włosów. Efekt zastosowania preparatu utrzymuje się przez około 6-8 tyg. Trwały styling Londastyle Permanent Form daje włosom długotrwałą, stabilną bazę do układania fryzury utrzymującą się przez kilka tygodni oraz wzmacnia naturalny połysk włosów. Stanowi podstawę do indywidualnych, odmiennych form stylizacji fryzur.

Delikatne fale prosto z plaży - Loreal Beach Waves

Zabieg trwa około dwóch godzin i oparty jest na innowacyjnej technice. Jest dedykowany kobietom, które walczą z brakiem objętości, tekstury, mają włosy niesforne lub całkiem niepodatne na stylizację. Sami decydujemy o tym, jaki włosy mają mieć skręt lub jak mają być połamane.

Włosy muszą mieć odpowiednią długość, minimum do ramion, oraz być wycieniowane. Im dłuższe włosy, tym efekt jest lepszy. Przed przystąpieniem do zabiegu, wykonujemy profesjonalną diagnozę włosa, bowiem nie wszystkie panie mogą zabieg wykonać. Włosy w stu procentach rozjaśniane nie nadają się do zabiegu. Włosy farbowane mogą zostać poddane zabiegowi, stosowane są wówczas dwa rodzaje płynu - do włosów naturalnych, lekko uwrażliwionych oraz włosów farbowanych, mocno uwrażliwionych. Zabieg nie wysusza włosów ani ich nie niszczy, odpowiednio wykonany jest całkowicie bezinwazyjny. Efekt utrzymuje się na włosach do ośmiu tygodni. Po 6-8 tygodniach włosy się rozprostowują i wracają do struktury sprzed zabiegu.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.