instagram
ekstrawaganza facebook

Microdermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa wykorzystywana jest w celu redukcji wszelkich przebarwień, blizn, rozstępów oraz zmarszczek znajdujących się wokół oczu oraz ust. Zabieg ten znalazł także szerokie zastosowanie w poprawie wyglądu skóry w przypadku trądziku pospolitego, zmniejszenia łojotoku, a także w usuwaniu szorstkiego, zrogowaciałego naskórka. Mikrodermabrazja diamentowa poleca jest również osobom posiadającym roszerzone pory skórne, zaskórniki oraz suchą i wiotką skórę. Zabieg wykazuje ponadto korzystne działanie w ramach powstrzymywania procesu starzenia się skóry.

 

Wskazania

Fotostarzenie, zmarszczki, Powierzchowne blizny, Rozszerzone pory i zaskórniki, Przebarwienia, plamy starcze , Trądzik zwykły pospolity (grudkowy, zaskórnikowy) i blizny potrądzikowe, Wiotkość skóry, rozstępy, Łojotok, suchość skóry, Cellulit, Rogowacenie przymieszkowe.

 

Przeciwskazania

Zakażenia: wirusowe (brodawki, mięczak zakaźny, opryszczka), grzybicze, bakteryjne (figówka gronkowca, liszajec zakaźny), nowotwory skóry, znamiona na skórze, rądzik krostkowy, różowaty i ropowiczy, także terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem - wskazana jest co najmniej 3 miesięczna przerwa po jej ukończeniu, uszkodzenia ciągłości skóry (jak np. nadżerka czy przeczosy), naczyniaki jamiste, skłonność do bliznowców, chirurgiczne zabiegi twarzy (wykonane do 2 miesięcy przed zabiegiem).

 

Efekty

Poprawa struktury i kolorytu skóry, uelastycznienie i ujędrnienie, przywrócenie świeżego, promiennego wyglądu, redukcja zmarszczek, porów i zaskórników, regeneracja skóry, redukcja zmian pigmentacyjnych, redukcja blizn potrądzikowych.

 

Po zabiegu

Unikać opalania przez co najmniej dwa dni. Nie poleca się także kąpieli w chlorowanej wodzie (np. w basenie). Po zabiegu warto pić co najmniej półtora litra mineralnej wody dziennie, co pomoże dodatkowo uelastycznić skórę. Należy stosować kremy z wysokim filtrem słonecznym (faktor 25 lub wyższy). Szczególne zalecenia dotyczą osób z przebarwieniami skóry.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.