instagram
ekstrawaganza facebook

Sonoforeza - fale ultradzwiękowe

Sonoforeza jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni. Towarzyszy mu delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek. Sonoforezato zabieg, który dzięki substancjom leczniczym, działa uszczelniająco na naczynia krwionośne, a także przyspiesza leczenie trądziku oraz pozostałych po nim zmian.

Zabieg jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów. Można go stosować doraźnie, w celu odświeżenia skóry jako pojedynczy zabieg, bądź w seriach od 6-12 zabiegów jako kuracja terapeutyczna. Sonoforezęmożna powtarzać 2 razy w tygodniu, a serię co 3 miesiące. Doskonałe efekty daje połączenie zabiegu kawitacji (wykonuje się go najpierw) właśnie z sonoforezą.

 

Wskazania

Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż, przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry, poprawia strukturę blizn, wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie, podrażnienia, trądzik, rozszerzone naczynia włosowate, przebarwienia, starzejąca się skóra, mało elastyczna.

 

Przeciwwskazania

Nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, ciąża, niewydolność krążenia, stany gorączkowe, ciężki stan ogólny, obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca, ortodontyczny aparat korekcyjny- nazębny, itp.).

 

Efekty

Rozjaśnia przebarwienia i plamy, dotlenia i bardzo mocno nawilża skórę, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zwiększanie przepuszczalności błon komórkowych i przyspieszanie wchłaniania preparatów kosmetycznych, odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż, przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry, poprawia strukturę blizn, pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę, bezboleśnie i dokładnie czyści skórę szybko rozpylając i usuwając zanieczyszczenia z porów, wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie.

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Wiolinowa 8 m. 32 ( Ursynów )

02-785 Warszawa

 

ekstrawaganza e-mailekstrawaganza facebookekstrawaganza instagram

Atelier czynne:

 

W godzinach zapisanych klientów.